Kvarner 2010 lako preko Stoje, odličan debi Ivana Kučana

Autor: KK Kvarner 2010 Photo: KK Kvarner 2010

Bez rezultatske neizvjesnosti

Košarkaši Kvarnera 2010 pobijedili u 14. kolu Prve muške lige na domaćem terenu  Stoju rezultatom 105:74.

Domaćini su u utakmicu ušli kao izraziti favoriti, dodatno pojačani ovog tjedna s Ivanom Kučanova koji je krajem prošle godine raskinuo ugovor s KK Zabok. Sukladno očekivanjima domaći košarkaši su već u prvoj četvrtini stvorili osjetnu prednost koja je do kraja prvog dijela narasla na 56:36.

Posebno efikasni su u prvom poluvremenu bili Siniša Štemberger i pridošli Ivan Kučan. Kako je prednost domaćina rasla i na više od 40 razlike, trener KK Kvarnera 2010 Branimir Pavić dao je priliku svim igračima što je publika u Dvorani mladosti toplo pozdravila. Kod domaćih posebno su se istakli ranije spomenuti Ivan Kučan s 24 pogotka i 5 asistencija u 20 minuta koliko je proveo na parketu( trice je gađao 4/4) te Siniša Štemberger sa 17 poena (pet pogodaka za 3).

Kod gostiju nešto bolji od ostalih bio je Marin Đugum s 24 poena. Ovom pobjedom KK Kvarner 2010 zadržao je priključak s vodećim ekipama Prve muške lige.