Miloloža, Porobić i Kotrulja predvodili Goricu do pobjede nad Medevščakom

Autor: Nenad Mudrinić Photo: KK Gorica - Nenad Mudrinić

Pripremna utakmica

Nakon 17 održanih treninga Bikovi su danas odigrali i 1. pripremnu utakmicu. Protivnik je bila ekipa Medveščaka koja je povela 2:0, ali to im je bilo jedino vodstvo na utakmici. Naime, momci pod trenerskom palicom Nevena Nikolića brzo su preuzeli uzde u svoje ruke i već do kraja prve četvrtine otišli na visokih 29:11.

Do poluvremena je bilo već +42 (63:21), a stotku je u 33. minuti probio Porobić za 100:54. Konačnih 113:58 pokazatelj je da su Bikovi u proteklom periodu dobro radili. Očigledno je da će igru Gorice ove sezone krasiti agresivna obrana, brza tranzicija i kombinatorna igra na postavljenu obranu. Danas je momčad i šuterski bila raspoložena pa je s 19 trica izbombardirala koš suparnika u čemu su prednjačili najbolji strijelac Frane Miloloža i Vito Porobić

GORICA – MEDVEŠČAK   113:58 (29:11, 34:10, 27:28, 23:9)

Gorica: L.Došen 3, Ružić, Kotrulja 15, Perica, Mašić 3, Oštrić 2, Šutalo 9, Miloloža 28, Lovrić, Stojanov 9, F.Došen 11, Porobić 25. Trener: N.Nikolić
Medveščak: Greganović 4, Barišić 11, Orešković 2, Kuzmić 2, Kutleša, Ereiz 17, Belas 4, Zagorac, Gluhak 7, Jusup 11, Kelentrić. Trener: H.Franić