Mislav Kolić s 35 poena i 17 skokova uništio sve nade Pazinjana

U utakmici 3. kola Jedinstvene kadetske lige do svoje druge pobjede stigli su mladi košarkaši KK Flumen Sancti Viti.

Na domaćem terenu Riječani su bili bolji od vršnjaka iz KK Pazin 75-70.

U posljednju četvrtinu momčadi su ušle potpuno izjednačene (51-51). Domaćini tada kreću ua završni napad, bježe na 12 poena viška u 35. minuti i bez većih problema privode susret kraju.

Mislav Kolić je uz 35 poena imao i 17 skokova te je najzaslužniji za pobjedu FSV-a. Kod Pazinjana istaknuli su se Filip Gustovarac i Gvido Guštin s po 17 poena.

KK FSV - KK Pazin 75:70 (16:17, 18:20, 17:14, 24:19)

FSV: Grbavac 12, Bušljeta 11, Turina, Milaković, Šimatović, Jakovac, Klarić, Čančarević, Grbavac Mat., Kolić 35, Jurković 9, Bačić 8.

Pazin: Lukšić, Ančić, Baća, Zajc 12, Gustovarac 17, Guštin 17, Erik 10, Kajtazović 6, Fabris 2, Berton, Krulčić L., Krulčić M. 6.