Mornari nakon velikog preokreta preplivali Partizan

Izuzetno zanimljivu utakmicu punu preokreta odigrali su u Beogradu Partizan NIS i Mornar. Slavili su gosti 93-98

Partizan je krenuo furiozno i prvu četvrtinu riješio u svoju korist 25:7 a nakon par minuta igre u drugom dijelu igre imao i 21 poen razlike. I kada su svi mislili da je utakmica riješena Luković i Raley-Ross su pokrenuli svoju momčad koja do poluvremena smanjuje na 13 poena zaostatka (50:37).

Činilo se da se Partzan malo stabilizirao, ali Mornar serijom 15:0 prelazi u vođstvo krajem 3/4. Od tada pa sve do kraja gledali smo rezultatsku klackalicu koja je na kraju prevagnula na stranu gostiju koji su bili smireni i s linije slobodnih bacanja osigurali pomalo neočekivanu pobjedu.

Bivši centar crno-bijelih Uroš Luković odigrao je fenomenalnu utakmicu s 26 poena, 8 skokova i indeksom korisnosti 40.

Nije puno lošiji bio ni Raley-Ross s 21 poenom, 5 skokova i 5 asistencija, a Partizan je serijom trica dokrajčio Derek Needham koji je od 17 poena 15 postigao izvan linije za 3 poena.

Kod Partizana standardno su prednjačili Miller i Goss sa po 16 poena.