Mravak: Bez obzira na umor očekujem motivirani Split

U subotu u 15 sati u 6. kolu HT Premijer lige sastaju se Hermes i Split.

Nakon prve ovosezonske pobjede u HT Premijer ligi košarkaši Hermes Analitice će u subotu od 15 sati u KC Dražen Petrović ugostiti Split u 6.kolu HT Premijer lige. Splićani u Zagreb dolaze direktno iz Ljubljane gdje su večeras (petak) poraženi od Cedevite Olimpije 94:66 u 3.kolu ABA Lige.

”Tri četvrtine su igrali dobro u Ljubljani. Split je složio momčad za ABA ligu i sigurno su apsolutni favoriti u ovoj utakmici. Imaju spoj iskustva i mladosti, a trener Skelin je dobro rasporedio minutažu i sigurno će biti motivirani da se nakon poraza od Sonika vrate pobjedama u HT Premijer ligi. Mi smo se u pobjedi protiv Furnira potrošli i fizički jer smo igrali sa samo sedam igrača i to utakmicu s dva produžetka, a i psihički jer smo znali koliko nam je važna bila pobjeda. U ovom susretu želimo odigrati rasterećeno i pokušati u nekoj mjeri iskoristiti njihov mali umor”…kazao nam je trener Hermes Analitice Zvonimir Mravak.