Mršić: Bilo je puno loših stvari

Autor: KK Zadar

Mravak: Imamo desetak dana za pripremiti se za Cibonu

Izjave trenera nakon utakmice Zadar-Hermes Analitica 94:73.

Veljko Mršić, trener Zadra: “Napravili smo ono što smo trebali. Imali smo nekoliko dobrih stvari međutim bilo je i puno loših stvari. Otvorili smo utakmicu dobro, napravili smo razliku od 10 poena nakon prvih šest minuta i onda smo pali. U prve dvije minuta drugog poluvremena Hermes je napravio seriju od 11-0. Znali smo da je Hermes šuterska ekipa i ako im se ostavi prostor da mogu napraviti probleme. U zadnjih 17 minuta smo primili samo 25 poena, dok smo prije toga primili 6 poena u samo minutu i pol. U glavama nam je bila i utakmica protiv Splita koja dolazi u nedjelju. Sutra se moramo dobro pripremiti i dočekati tu utakmicu spremni u nedjelju.”

Zvonimir Mravak, trener Hermes Analitice: “Čestitam Zadru na pobjedi, zasluženo su pobijedili, bolji su bili i bolja su ekipa. Čestitam i svojim dečkima na borbenosti. Ušli smo loše u utakmicu, Zadar je poveo 12:2, ali nismo dali da se odlijepe u ranijoj fazi utakmice. Na poluvremenu smo imali sastanak u svlačionici gdje smo se dogovorili da ćemo dati sve od sebe, imali smo i nezgodu gdje nam se ozlijedio jedini visoki igrač, to nam je bio veliki hendikep u drugom poluvremenu. Odlično smo otvorili drugo poluvrijeme, čak smo i poveli nakon serije od 11-0. Nakon toga smo stali, počeli smo raditi  greške i tu je Zadar napravio razliku. Ja sam zadovoljan sa svojom ekipom, nadam se da nije neka ozbiljnija ozljeda Šutala. Sad imamo desetak dana, da se pripremimo za Cibonu.”