Najmlađi Cibos poslao poruku Zaboku: Nadam se da ćemo to riješiti bez ikakvih problema

Autor: KK Cibona

Krasić: Zabok zna kazniti sve greške.

U drugoj utakmici četvrtfinalne serije doigravanja Cibona u subotu gostuje u Gradskoj sportskoj dvorani Zabok. Termin utakmice je pomaknut na 19 sati zbog televizijskog prijenosa na Areni Sport.

Cibosi su u prvoj utakmici poveli sa 1-0 i sutrašnjom bi se pobjedom protiv Zaboka plasirala u polufinale domaće lige.

Bariša Krasić, pomoćni trener Cibone:

”Sve utakmice protiv Zaboka ove sezone su se pokazale iznimno teške. Gotovo su sve bile neizvjesne do zadnje četvrtine. Zabok se dosad pokazao kao neugodna momčad predvođena iskusnim i dobrim trenerom i ta momčad uvijek zna što želi na terenu i zna kazniti naše greške. U ovoj prvoj utakmici nismo imali potrebnu energiju, nismo bili dovoljno agresivni, međutim, u drugom smo je poluvremenu podignuli i pokazali kako bi trebali igrati. Očekujem da u ovoj utakmici preslikamo to drugo poluvrijeme iz prve utakmice, podignemo razinu agresivnosti i onda pobjeda neće doći u pitanje.”

Roko Prkačin, igrač Cibone:

”Dobro da nam se dogodila loša utakmica ovako rano u playoffu a ne kasnije. Sutrašnja će utakmica sigurno izgledati kudikamo drugačije i nadam se da ćemo to rješiti bez velikih poteškoća.”