Nakon prve četvrtine nije bilo jasno tko je zadnji, a tko napada naslov...

Autor: KK Bosco Photo: Marin Sušić/HKS

Bosco - Split

U zadnjem kolu drugog kruga, FAVBET Premijer košarkaške lige domaći KK Bosco ugostio je KK Split. Gosti su slavili 77:91.

Domaćini su otvorili utakmicu vrlo dobro, bili u rezultatskoj prednosti prvu četvrtinu i 6 minuta druge četvrtine, no onda iskusniji gosti koriste par brzopleti poteza mladih domaćih igrača i tricama Perkovića i Perkušića te par laganih poena iz kontri preuzimaju vodstvo.
Drugo poluvrijeme mladi domaći igrači također otvaraju dobro, ali gosti ne dozvoljavaju da se ozbiljnije približe.

Vrlo dobru utakmicu odigrao je mladi Bubalo koji je izvrsno vodio svoju ekipu, a vrijedi istaknuti i dobre role juniora Akrapa i Petranovića. Kod gostiju dobre minute je iskoristio Perkušića.

Strijelci kod domaćina Akrap 17 poena i 9 skokova, Krapić 15, a Bubalo 13 poena i čak 9 asistencija. Kod gostujuće ekipe već spomenuti Perkušića 24 poena, Funderbruk 17 i Sullivan 15 poena.