Neka nova Šibenka, peta pobjeda u nizu i nevjerojatna treća četvrtina

Autor: Šibenka

Dubrava je prvo poluvrijeme bila bolja

Košarkaši Šibenke na domaćem terenu u 20. kolu Favbet Premijer lige pobijedili su ekipu Dubrave rezultatom 83:64. To je ekipi Josipa Pandže peta pobjeda i nizu u domaćem prvenstvu.

No, nije dobro počelo za domaću ekipu. Borili su se tijekom cijelog prvog poluvremena. Kraj prve četvrtine pripao je domaćinima i to mala prednost sa 20:18, a na poluvrijeme se otišlo sa prednošću gostiju i to čak šest koševa razlike 37:43.

Međutim, Šibenka se na parket nakon sastanka u svlačionici vraća kako sasvim druga momčad. U trećoj dionici prelomili su utakmicu i fantastično odigrali obranu. Ekipa Dubrave je u trećoj četvrtini dala tek tri koša i to sva sa linije slobodnih bacanja.

Ekipa Šibenke u zadnjoj četvrtini samo je mirno privodila utakmicu kraju i ostvarila petu pobjedu u nizu u domaćem prvenstvu pobijedivši Dubravu 83:64.