Basketball Camp Croatia Basketball.hr
1. Andro Mirčeta 
Samobor 15 bodova
2.  Vigo Bart Cibona 11 bodova
3. Niko Šare Cedevita Junior 10 bodova

Hrvatska
'Nije važno tko je favorit, nego tko će pobijediti'

'Nije važno tko je favorit, nego tko će pobijediti'

Autor: KK Cibona

Prema izjavama s najavih press konferencija utakmica Zadar-Cibona već je počela.

Nakon stanke u domaćem prvenstvu zbog nastupa reprezentacije u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo nastavlja se HT Premijer liga. U 8.kolu Vukovi će u goste kod dobro poznatog protivnika KK Zadar.

Utakmica u je na rasporedu u četvrtak, 30.studenog u 18:00 sati. Trener Vukova Ante Nazor vraća se na dobro poznati teren te očekuje jednu tešku utakmicu protiv momčadi od koje su Cibosi nedavno izgubili u ABA ligi.

“Teška utakmica,  jako težak teren kojeg dobro poznajem i sve prilike oko njega. Zadar igra puno bolje i u puno boljoj su formi nego prije mjesec dana. U prilog tome ide i pobjeda nad nama u Zagrebu u ABA ligi. Ovo je nova utakmica.  Dolazimo mobilizirani da uspijemo kontrolirati susret te da se utakmica okrene u našu korist”, izjavio je uoči susreta trener Ante Nazor te nastavio o momčadi Zadra:

“Istaknuo bih  dobre partije njihovih stranaca, Knowlesa i Bostica te Božića i Ivanova od kojih prijeti najveća opasnost, ali sigurno i drugih igrača u rotaciji tipa Krajina i Špralja koji su u finišu utakmice vrijedni svake pohvale” rekao je Nazor te zaključio “Ističem njihovu dobru formu i s pravom kažu za sebe da su favoriti u ovoj utakmici, ali nije bitno tko je favorit nego tko će pobijediti.”

Zadranin u redovima Cibone Ivan Novačić vjeruje u svoju momčad i pobjedu: “Za nas bitna utakmica koja nam dolazi nakon pauze gdje smo se spremili i fizički dignuli. Neće nam sigurno biti lako. Oni su maksimalno motivirani da nas dobiju još jednom s obzirom da su nas dobili već u Zagrebu. Mi smo koncentrirani, radili smo dosta dobro i očekujemo pobjedu.”

Direktan prijenos utakmice iz dvorane Krešimira Ćosića možete pratiti na Arena sportu.