Nova "stotka" i nova pobjeda Jazina

Nova pobjeda košarkaša KK Jazine Arbanasi u kvalifikacijama za popunu A1 lige. Zadrani su na Višnjiku bili bolji od Rudeša 100-71.

Već nakon deset minuta igre Zadrani su stekli 12 poena viška (28-16) koje su do poluvremena povećali do kapitalnih +17 (54-37). U drugom dijelu utakmice igrači Jazina su kontrolirali igru i rezultat i upisali nove vrijedne bodove.

Šest je igrača Jazina iznijelo teret pobjede na svojim leđima. Josip Gulam je zabio 22 poena (5 skokova, 7 asistencija, 3 osvojene lopte), baš kao i Dino Palčić (5 skokova, 3 osvojene lopte). Mate Mrva je uz 18 poena imao 5 skokova i 6 asistencija, Jure Dražević uz 14 poena 9 skokova, a Goran Fodor uz 14 poena 6 skokova i 4 osvojene lopte. Josip Ceranja je imao double-double učinak (10 poena i 14 skokova).