Basketball Camp Croatia Basketball.hr
1. Andro Mirčeta 
Samobor 29 bodova
2. Toni Torbarina Zadar 27 bodova
3. Niko Šare  Cedevita Junior  25 bodova
4. Vigo Bart  Cibona  23 boda

Hrvatska
Odlično prvo poluvrijeme i slom Dubrave na Gripama

Odlično prvo poluvrijeme i slom Dubrave na Gripama

Autor: HKS

Split serijom 17-0 preokrenuo utakmicu.

Split je u 11. kolu Jedinstvene lige svladao zagrebačku Dubravu sa 87:62 (14:22, 18:19, 29:12,26:9). Gosti su se odlično držali prve dvije četvrtine, u potpunosti dominirali protiv uspavanog domaćina, ali u trećoj četvrtini momčad Srđana Subotića serijom 17-0 preokrenula utakmica. U tim trenutcima momčad Srećka Medvedeca totalno se raspala, do kraja više nije imala snage za povratak.

„Raspali smo se u trećoj, imamo stalno taj problem kada se rano opustimo što na kraju košta dobrog rezultata. Ušli smo prelagano u nastavak, Split je to preokrenuo, bio bolji u drugom poluvremenu i zasluženo pobijedio“, rekao je trener Dubrave Srećko Medvedec.

Slično je razmišljao i trener Splita Srđan Subotić.

„Dvije četvrtine smo spavali, tražili se, ali nakon poluvremenu smo se skupili, dignuli agresivnost, igrali hrabrije, odigrali vrhunski i to je presudilo pobjednika“, rekao je Subotić.

Kompletna statistika: http://www.hks-cbf.hr/game?gameId=4125073&seasonId=101547