Omiš bolji od Samobora, odluka je pala u 3. četvrtini

Autor: KK Omiš Čagalj Tours Photo: KK Omiš Čagalj Tours

Prva muška liga.

U petom kolu Prve muške košarkaške lige Omišani su svladali KK Samobor u dvorani Ribnjak rezultatom 71:50.

Nakon čvrstog prvog poluvremena 27:28, domaćini iz svlačionice ulaze agresivno u treću četvrtinu i rade razliku od 17 poena. U zadnjoj četvrtini Omišani nastavljaju sa svojom igrom te ne daju gostima da im se rezultatski pridruže. U zadnjim minutama priliku dobivaju i igrači s klupe.

Najveći posao u redovima Omiša odradili su: I. Jukić s14 poena, 5 skokova i 6 asistencije, D. Šipić s 13 poena i 8 skokova te A. Jukić sa 8 poena. U obrambenoj liniji najviše se istakao D. Srzić s 9 skokova.

Kod Samobora su se istaknuli: J. Škara sa 16 poena, 6 skokova i 3 asistencije, J.I. Šola s 11 poena i I. Kramarić s 9 poena i 4 skoka.