Omiš rastužio Dotepence

Prva muška liga.

Omiš je upisao novu pobjedu u Prvoj muškoj ligi. Ovoga puta Omišani su bili bolji od Seseveta 86:78. Bez svog najboljeg igrača Daria Papka sastav Tomislava Vouka dobio je dvije četvrtine, ali to nije bilo dovoljno jer su domaćini do značajnije prednosti stigli u prvom poluvremenu (50:34). Uspjeli su Sesvećani tricom Ivana Radmana na sedam minuta prije kraja doći na minus 1 (65:64), ali su domaćini uzvratili preko Ivana Jukića, a Ivan Mimica je zabio sva tri bacanja za 72:64.

Mimica s 23 poena (trice 5/15) predvodio je Omiš Čagalj Tours. Mateo Zonjić  je dodao 15, a Luka Petrašić i Jukić po 14 poena. Kod Sesveta odličnu utakmicu odigrao je Filip Vranješ koji je ubacio 21 pon (šut 9/12) i imao 10 skokova. Matej Krajačić je dodao 13, Radman 12, a Antonio Mišić 11 poena.