Omišani do prve pobjede, Medveščak zabio 92 poena i ostao kratkih rukava

Prva muška liga.

U III. kolu Prve muške košarkaške lige Omišani su svladali KK Medveščak na domaćem terenu 101-92 i tako stigli do prve pobjede u ovoj sezoni. U rezultatski napetoj i izjednačenoj utakmici domaćini uspijevaju završiti utakmicu u svoju korist.Nakon prvog izjednačenog poluvremena, obje ekipe u nastavku igraju učinkovitije. Domaćinu pripada vodstvo većinom tijekom utakmice, 7.minuta prije kraja gosti uspijevaju se rezultatski izjednačiti, no Omišani predvođeni iskustvom naspram gostujuće momčadi privode utakmicu kraju s +9.

U redovima Omiša najefikasniji su bili: D. Šipić s 30 poena i 15 skokova, I. Mimica (23 poena) i I. Jukić (18 poena i 6 asistencija).

Kod Medveščaka su se istaknuli: F. Grgić s 21 poenom, L. Šušak (20 poena i 4 skoka) i R. Serdarušić (15 poena i 11 skokova).