Osijek još čeka pobjedu u ABA 2 ligi

Autor: KK Vrijednosnice Osijek Photo: ABA League 2/Dragana Stjepanović

Poraz od Sutjeske

Vrijednosnice Osijek u svojoj premijernoj sezoni i dalje traže svoje prve bodove u ABA 2 ligi. U Osijeku je sinoć bila bolja ekipa Sutjeske 68:80  (21:19, 16:18, 17:13, 26:18)

Prvo poluvrijeme je proteklo u izjednačenoj borbi obje ekipe, što se i rezultatski pokazalo budući da su momčadi na poluvremenu bile izjednačene rezultatom 37:37. Sutjeska je u trećoj četvrtini došla do prednosti i nakon 30 minuta vodila 4 poena razlike, da bi u posljednjoj četvrtini povećala prednost na dvoznamenkastu i na kraju izvukla pobjedu konačnim rezultatom 80:68.

Sljedeća utakmica Vrijednosnica je u petak, 12.11.2021. u 18:00h protiv MZT Skopje Aerodrom.

Sutjeska: Zahiragić 10, Goranović 3, Milović, Varajić 1, Koprivica 12, Ćalić, Vujović, Bojić 3, Spasojević 23, Tomašević 19, Vujošević 2, Vojinović 7

Vrijednosnice: Makoi 17, Lisica 3, Flanjak, Grušanović 5, Tomljenović, Tokić, Špehar, Porobić 11, Kuany 10, Bošnjak 4, Topolović 18