Osijek protiv Bitole 'pukao' u zadnjoj četvrtini

Autor: Vrijednosnice Osijek Photo: ABA league j.t.d./Dragana Stjepanović

ABA 2 liga

Vrijednosnice Osijek su poražene i u drugom susretu sarajevskog turnira ABA lige. Pelister-Bitola je slavila 83:71.

KK Pelister-Bitola - KK Vrijednosnice Osijek 83:71 (20:18, 20:20, 20:25, 23:8)

Pelister: Ristevski, Stajić 5, Jovanovski, Karadžovski 17, Karpetner 15, Dvojakovski 2, Najdovski, Mustafica 14, Dimitrijev, Hadžifezović 20, Sapundžijev, Caruthers.

Vrijednosnice: Bradford 13, Vranješ 22, Flanjak, Dmitrović 4, Tomljenović, Budimir 8, Šiško, Bošnjak, Perković 12, Sudžum 12.

Ekipa Bitole otvorila je utakmicu sa 6:0, Vrijednosnice su izjednačile za 8:8 te prva četvrtina završava sa 20:18. Druga četvrtina je bila slična prvoj, Pelister je poveo nekoliko puta dok su Vrijednosnice izjednačile nekoliko puta te Bitola odlazi na poluvrijeme sa +2 za 40:38.

Nastavak Vrijednosnice otvaraju s 9:0 te su vodile cijelu treću četvrtinu, najveće vodstvo bilo je u 23.minuti za 40:47. U posljednjoj dionici, Bitola je preuzela vodstvo 65:63, Brokeri se do kraja više nisu mogli vratiti te ekipa iz Bitole pobjeđuje sa 83:71.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u nedjelju, 27.11. u 15:00 sati protiv Sutjeske. Utakmica se igra u sklopu NLB ABA lige 2 uz direktan prijenos na Arena Sport TV.