Osijek se pribojavao Crikvenice nakon šoka protiv Jazina, a bilo je i plus 40

Prva muška liga

Vrijednosnice su u Osijeku pobijedile Crikvenicu 98:62.

U prvih 5-6 minuta susreta gosti iz Crikvenice su držali priključak, nakon toga se Brokeri odvajaju na +8 za kraj prve četvrtine, a do kraja prvog poluvremena dižu na +22 razlike. U drugom poluvremenu trener Kujundžić je odmarao startere, a ostatak ekipe je još dizao prednost, minutu prije kraja bilo je +40 za 98:58. Domaćini rutinski pobjeđuju sa 98:62. Vrijednosnice Osijek predvodili su Kujundžić sa 20 te Primorac sa 13 poena.

Vrijednosnice: Ashton 9, Kujundžić 20, Vladović 6, Šiško 8, Primorac 13, Martinović 8, Tomljenović 9, Dmitrović 9, Budimir, Bjelanović 8, Šuvak 4, Kotrulja 4.

Crikvenica: Tomas, Karabaić 8, Šulentić 13, Perić, Scott 22, Butorac 6, Šamanić 11, Jurković 2.

Izjave:

Trener Vrijednosnica - Domagoj Kujundžić: Čestitam ekipi Crikvenice na fer i korektnoj borbi, oni su svoj zadatak napravili puno prije ovoga kola, osigurali su opstanak. Mi smo ovu utakmicu rutinski priveli kraju, malo smo se pribojavali nakon onog šoka protiv Jazina, no sada idemo dalje.

Trener Crikvenice - Zoran Dragojević: Čestitke ekipi Vrijednosnica Osijek na zasluženoj pobjedi. Mi smo osigurali opstanak i malo smo ovo olako shvatili, možda i nepristojno prema protivniku.