Osječani se iskupili za poraz od Spartaka i nadigrali austrijskog prvoligaša. Prednjačio je Bratford

Autor: Z.D.

Pripreme

Vrijednosnice Osijek su u drugoj pripremnoj utakmici pobijedile austrijskog prvoligaša Nord Dragonz.

KK Vrijednosnice Osijek - BBC Nord Dragonz 75:70 (19:22, 9:14, 21:13, 26:21)

Vrijednosnice: Bratford 23, Flanjak, Lazić, Tokić 13, Tomljenović 2, Budimir 10, Šiško 10, Bošnjak 7, Perković 10, Pavić, Džajić, Mitrović.

Nord Dragonz: Ćosić 4, Drljaca 9, Kunč, Killian, Zak 10, Paster 5, Mcclure 9, Allen 17, Knor 4, Roberts 12, Zimmer.

U prvom poluvremenu bila je blaga prednost austrijske ekipa, na poluvrijeme su otišli sa +8 za 36:28. U nastavku su Vrijednosnice Osijek odigrale bolje, napravile su preokret u trećoj četvrtini ubacivši 21 poen dok je protivnička ekipa 13.

Završnica je bila napeta no Brokeri pobjeđuju sa 75:70.