Partizan stradao na oproštaju od Eurocupa

Novom treneru unatoč, nastavlja se kriza beogradskog sastava.

Na svom oproštaju od Eurocupa Partizan NIS je doživio debakl na gostovanju kod Lokomotiva Kuban rezultatom 99-64. Poraz od čak 35 poena jedan je od najtežih u povijesti najtrofejnijeg regionalnog kluba, a utisak je da bi on bio još uvjerljiviji da Rusi u posljednjoj četvrtini nisu krenuli u egzibicije.

Već na poluvremenu bilo je 54-28 za domaćina i bilo je jasno da timu Nenada Čanka prijeti prava katastrofa. Išla je ta razlike i do 46 poena, ali su posljednjih pet minuta igrači Lokomotiva igrali kao da su na nekom terenu ispred zgrade, pa je Marinković pogodio par trica te je razlika na kraju bila koliko-toliko podnošljiva. Pogotovo kad se vidi u kom pravcu je išao meč.

Pavel Antipov je postigao 21 poen kod Lokomotiva, dok je Vanja Marinković s 15 koševa i tricom pet od šest bio najefikasniji u redovima beogradskog sastava.