Pavlic i Vindija pokorili Jazine

Jedinstvena kadetska liga.

KK SONIK PUNTAMIKA – KK VINDIJA 65 : 92 (17-16, 13-22, 21 -26, 14-28)

14 minuta trajala je Sonik Puntamika u ovoj utakmici. Nakon uvodne četvrtine Puntamičani imaju minimalnu prednost 17:16. U nastavku dosta nervoze sa obje strane tako da dvije minute nema koša ni na jednoj strani. Tricom Pavina i polaganjem Muženjaka Sonik ima prednost koju anulira Pavlic sa 2 ubačaja i rezultat je u egalu 22:22.

Nakon toga gosti rade seriju 8 :0 za 32:24 i na poluvremenu održavaju tih 8 poena viška (30:38).

U trećoj četvrtini gosti se još malo približavaju zadanom cilju te je rezultat (51:64). Energetski ispražnjeni domaćini ne uspijevaju se vratiti u igru te na kraju Vindija zasluženo odnosi puni plijen i visoku pobjedu (65:92) iz legendarnog „hrama košarke“ dvorane Jazine.

Kod domaćih većinu poena ekipe postigli su Pavin (21), Muženjak ( 17 ) i Brajčić ( 15 ) dok trojac gostiju iz Varaždina Pavlic (34) , Čevra (19) i Stajku (19) postižu više poena nego cijela momčad domaćina.