Hrvatska
PH pretkadetkinje (U15): Raspored poluzavršnih turnira u Crikvenici i u Zagrebu

PH pretkadetkinje (U15): Raspored poluzavršnih turnira u Crikvenici i u Zagrebu

Autor: Hrvatski košarkaški savez Photo: Marin Sušić HKS

Poluzavršni turniri za U15 kategoriju djevojaka će se održati od 26. do 28. travnja 2019.

   Temeljem plasmana u I. stupnju natjecanja (regionalna natjecanja) te Propozicija natjecanja, na Poluzavršnom turniru-skupina “A” sudjeluju :

  1. KA ŽANA LELAS, Split (prvoplasirana ekipa JUGA)
  2. ŽKK ”PODRAVAC GIGANT“, Virje (prvoplasirana ekipa SJEVERA)
  3. ŽKK „ARX“, Crikvenica (prvoplasirana ekipa ZAPADA)
  4. ŽKK ”MEDVEŠČAK“, Zagreb (drugoplasirana ekipa CENTRA)

 

Na Poluzavršnom turniru-skupina “B” sudjeluju :

  1. ŽKK „TREŠNJEVKA 2009“, Zagreb (prvoplasirana ekipa CENTRA)
  2. ŽKK ”BROD NA SAVI“, Slavonski Brod (prvoplasirana ekipa ISTOKA)
  3. ŽKK „FOLKA BOROVJE“, Zagreb (trećeplasirana ekipa CENTRA)
  4. ŽKK ”RAGUSA“, Dubrovnik (drugoplasirana ekipa JUGA)

 

RASPORED NATJECANJA skupina A

Gradska sportska dvorana, Kotorska 15c, Crikvenica

  1. kolo, petak, 26.04.2019.  
16,00
ŽKK “MEDVEŠČAK”
-
KA ŽANA LELAS
 
19,00
ŽKK “ARX”
-
ŽKK „PODRAVAC GIGANT“
 

 

  1. kolo, subota, 27.04.2019.
16,00
KA ŽANA LELAS
-
ŽKK “PODRAVAC GIGANT”
 
19,00
ŽKK „ARX“
-
ŽKK „MEDVEŠČAK“
 

 

  1. kolo, nedjelja, 28.04.2019. 
10,00
ŽKK „ARX“
-
KA ŽANA LELAS
 
12,30
ŽKK „PODRAVAC GIGANT“
-
ŽKK “MEDVEŠČAK”
 

 

 

RASPORED NATJECANJA skupina B

Dvorana II Doma sportova, Trg K. Ćosića 11, Zagreb

1.kolo, petak, 26.04.2019.  
19,00
ŽKK “FOLKA BOROVJE”
-
ŽKK „BROD NA SAVI“
 
21,00
ŽKK “RAGUSA”
-
ŽKK „TREŠNJEVKA 2009“
 

 

2.kolo, subota, 27.04.2019.
13,00
ŽKK “BROD NA SAVI”
-
ŽKK “RAGUSA”
 
15,00
ŽKK „TREŠNJEVKA 2009“
-
ŽKK „FOLKA BOROVJE“
 

        

3.kolo, nedjelja, 28.04.2019. 
11,00
ŽKK „RAGUSA“
-
ŽKK „FOLKA BOROVJE“
 
13,00
ŽKK TREŠNJEVKA 2009“
-
ŽKK “BROD NA SAVI”
 

 

Dvije najbolje ekipe iz svake skupine sudjelovat će na Završnom turniru Prvenstva Hrvatske za pretkadetkinje.