Pobjeda Medveščaka, katastrofa Trešnjevke koja je u 15. minuti gubila 43-6

4.kolo regionalne BTravel Superlige.

U 4.kolu WABA BTravel Superlige košarkašice Medveščaka svladale su na Pešćenici Beroe iz Stare Zagore (Bugarska) 63:58. Prednost Medveščaka 27:25 s početka druge četvrtine gošće su pretvorile u svoju prednost 38:29 na poluvremenu. Vodile su gošće i u nastavku, a u posljednjih šest minuta ušle s prednošću 56:48. Tada kreće serija Medekica koje do kraja utakmice rade seriju 15:2. Tricama Ive Borović i Marije Radoš ekipa Braslava Turića stiže do prednosti, a promašene napade gošći s linije slobodnih bacanja kažnjavaju Iva Todorić i Matea Tadić.

Tadić je bila najefikasnija sa 17 poena. Borović je dodala 16, Todorić 11 uz 16 skokova, a Patricia Bura 10 uz 9 skokova. Beroe je predvodila Tearra Banks s 14 poena i 12 skokova.

Trešnjevka 2009 je gostovala kod vodeće Cinkarne Celje i doživjela uvjerljiv poraz 86:52. Favorizirani domaćin je već nakon 15 minuta imao prednost 43:6.