(24:14, 17:25, 7:23, 12:18)

Sv. Filip i Jakov - dvorana OŠ Sv. Filip i Jakov. Suci: Jurjević, Modrić, Matov

KK PRISTAN: Vrkić 1, Milat, Eškinja, Nenadić 7, Majica 9, Mikas 2, Brzić, Milačić, Dugandžić 8, Manojlović 18, Ninčević 15, Vitali

KK DIADORA: Bašić 12, Ćuška, Segarić 2, Kabić 2, Begić, Franov 2, Zrilić 22, Jadrijev 2, Butić 16, Grbić, Troskot 10, Vidaić 12

Košarkaši KK Diadora iz Zadra novu su sezonu otvorili na najbolji mogući način, pobjedom u gostima kod Pristana rezultatom 60:80. Pobjedom su izborili sljedeću fazu Kupa Krešimira Ćosića.

U utakmici s dva potpuno različita poluvremena na početku se bolje snašla domaća momčad, koja je nakon prve četvrtine imala solidnih +10. Lošija obrana nastavila se i u drugoj četvrtini, ali je bar napad malo proradio i na poluvrijeme se otišlo s -2, rezultat je glasio 41:39 za domaći Pristan. Treća četvrtina je krenula furiozno za košarkaše Diadore, koji predvođeni kapetanom Zrilićem (22 poena, 16 skokova, 4 asistencije, 2 ukr. lopte i 1 blokada) završavaju treću dionicu rezultatom 48:62. Posljednjih 10 minuta Diadora je odradila rutinski te je na kraju slavila s okruglih 20 razlike, 60:80. Osim kapetana Zrilić, istaknuli su se i Bašić s 12 poena, Butić sa 16 poena, 9 skokova, 3 asistencije i 1 blokadom, Troskot s 10 poena i 8 skokova te Vidaić s 12 poena, 8 skokova i 3 asistencije.