Prkačin i Drežnjak predvodili Cibonu do važne pobjede u Novom Mestu

Kakvo zakucavanje Drežnjaka.

Do prve pobjede u novoj sezoni ABA lige stigli su i košarkaši Cibone. Oni su u Novom Mestu bili bolji od Krke 67-80.

Sve što je stekla u prvoj četvrtini (10-21) Cibona je prokockala u drugog pa se na odmor otišlo s neriješenim rezultatom (39-39).

U trećoj četvrtini Cibosi su pobjegli na +12 (45-57) i opet dopustili Krki da se vrati u igru pa se u zadnju četvrtinu ušlo s +3 Zagrepčana 54-57. Štoviše, u 31. minuti Krka je i povela 58-57 no Drežnjak, Moore i Novačić kreiraju seriju 8-0 nakon koje Cibona više ne ispušta vodstvo. Istina, na 5. minuta prije kraja Stipčevićevom tricom domaćin se približio na 63-67 i staje. Do kraja utakmice nisu postigli niti poen, a Cibona serijom 13-0 stavlja točku na i.

Roko Prkačin je postigao 23 poena uz 7 skokova, dok je Mateo Drežnjak uz 14 ponea imao i 4 asistencije.