Prva pobjeda Puntamičana!

Autor: KK Samobor Photo: KK Samobor

Dok novo vodstvo kluba stavlja stvari na svoje mjesto pomlađena momčad je vrijedno radila i dočekala trenutak slavlja.

KK Samobor - KK Opus Puntamika 72:73 (10:20, 26:16, 13:21, 23:16)

U derbiju začelja Zadrani su bili hrabriji i više željeli pobjedu od košarkaša Samobora te su ostvarili prvu ovosezonsku pobjedu. Momčad Opus Puntamke otvorila je utakmicu sa deset uzastopnih poena bez domaćeg koša, ali zahvaljujući povremenim bljeskovima domaćina na odmor se odlazi s rezultatom 36:36. Početak 3. četvrtine ponovo pripada gostima koji stvaraju prednost koju održavaju do samog kraja utakmice kada se dovode u situaciju da u nešto više od dvije minute skoro prokockaju 11 poena razlike.

Zadrane je do pobjede predvodio Borna Jurela sa 25 poena (tri poena 3/5, 8 sokova) te Dominik Zelanto sa 20 poena i 10 skokova. Kod Samoboraca najbolji pojedinci su bili Roko Spaseski Baburek sa 21 poenom i 10 skokova i Luka Kujundžić sa 16 poena i 13 skokova.