Ragusa slavila kod Dubrave, Medveščak u Puli

Uvjerljive pobjede favorita.

U 19.kolu Prve lige za košarkašice Ragusa iz Dubrovnika slavila je uvjerljivu 94:64 pobjedu u Dubravi. Osim prve četvrtine kada su imale prednost (20:18) igračice Zorana Jokića u nastavku susreta bile su u podređenom položaju, a gošće su uz raspoložene Anu Hakličku (27) i Romanu Stojanović (22) stigle do jedanaeste pobjede ove sezone. Kod Dubrave BLC Tricia Principe je ubacila 22, a Nives Džafić 16.

Medveščak je novu pobjedu upisao na gostovanju kod Pule Črnja Tours. Bilo je 76:55 u utakmici gdje su Zagrepčanke dobile prvu četvrtinu 24:9 i u nastavku kontrolirale igru i rezultat. Patricia Bura je ubacila 29 poena uz 14 skokova. Iva Borović je dodala 12, a Iva Todorić 10. Kod Pule najviše je ubacila Lana Pačkovski (12).

10.03.2018. 15:30 ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Ragusa 64:94
10.03.2018. 17:00 ŽKK Brod na Savi - ŽKK Split 39:86
10.03.2018. 18:00 ŽKK Zadar - ŽKK Plamen Požega 66:59
10.03.2018. 18:00 ŽKK Pula Črnja Tours - ŽKK Medveščak 55:76
14.03.2018. 20:30 ŽKK Podravac Gigant - ŽKK Trešnjevka 2009 0:0