Hrvatska
Raspored 14. kola HT Premijer lige: Na Višnjiku sudar vodećih

Raspored 14. kola HT Premijer lige: Na Višnjiku sudar vodećih

Autor: HKS Photo: Basketball.hr (Šime Zelić)

Hrvatski derbi sude Sreten Radović, Srđan Dožai i Siniša Herceg.

Raspored utakmica 14. Kola HT Premijer lige.                                        

 
KK HERMES ANALITICA – KK ŠKRLJEVO odigrat će se u četvrtak 25. siječnja 2018. u Zagrebu, u Košarkaškom centru "Dražen Petrović", Savska 30, s početkom u 18:00 sati. Prijenos na TV Arena Sport 

Prvi sudac: Luka KARDUM iz Zagreba 

Sudac: Želimir TRESOGLAVIĆ iz Osijeka 

Sudac: Krešimir KATIĆ iz Slavonskog Broda 

Opunomoćenik: Božo PERKOVIĆ iz Zagreba 


KK RIBOLA KAŠTELA – KK ALKAR odigrat će se u subotu 27. siječnja 2018. u Kaštel Sućurcu, u dvorani "Sokolana", Braće Radića bb, s početkom u 19:00 sati 

Prvi sudac: Alfred JOVOVIĆ iz Zagreba 

Sudac: Martin VULIĆ iz Zadra 

Sudac: Ivan PAIĆ iz Zaboka 

Opunomoćenik: Stipe BARIŠIĆ iz Splita 

 

KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK – KK ZAGREB odigrat će se u subotu 27. siječnja 2018. u Osijeku, u dvorani Jug, Kralja Petra Svačića 67, s početkom u 17:00 sati 

Prvi sudac: Tomislav VOVK iz Slavonskog Broda 

Sudac: Gordan TERLEVIĆ iz Rijeke 

Sudac: Žarko KOVAČEVIĆ iz Čakovca 

Opunomoćenik: Miroslav KONTREC iz Osijeka 2 

 

GKK ŠIBENIK – KK ZABOK odigrat će se u subotu 27. siječnja 2018. u Šibeniku, u Sportskoj dvorani "Baldekin", Stjepana Radića 44, s početkom u 17:00 sati 

Prvi sudac: Nikola PERLIĆ iz Velike Gorice 

Sudac: Denis HADŽIĆ iz Pule 

Sudac: Marko MUSTAPIĆ iz Zagreba 

Opunomoćenik: Miroslav BRAICA iz Šibenika 

Kontrolor: Milan ČANKOVIĆ iz Zadra 


KK ZADAR – KK CEDEVITA odigrat će se u nedjelju 28. siječnja 2018. u Zadru, u dvorani "Krešimir Ćosić", Splitska 3, s početkom u 17:05 sati. Prijenos na HRT 2

Prvi sudac: Sreten RADOVIĆ iz Dubrovnika 

Sudac: Srđan DOŽAI iz Zagreba 

Sudac: Siniša HERCEG iz Zaboka 

Opunomoćenik: Vedran FRAKIN iz Zadra 

 

KK CIBONA – KK JAZINE ARBANASI odigrat će se u utorak 30. siječnja 2018. u Zagrebu, u Košarkaškom centru "Dražen Petrović", Savska 30, s početkom u 17:00 sati 

Prvi sudac: Bojan KRULJAC iz Zagreba 

Sudac: Marko STANKOVIĆ iz Rijeke 

Sudac: Ivan ŠVERKO iz Rijeke 

Opunomoćenik: Damir BRNETIĆ iz Zagreba 

Kontrolor: Jadranko PERLIĆ iz Velike Gorice 

 

KK SPLIT – SLOBODAN