Hrvatska
Raspored 19. kola HT Premijer lige: Tko, s kim, kada...?

Raspored 19. kola HT Premijer lige: Tko, s kim, kada...?

Autor: HKS Photo: Split/Ivica Cavka

Dalmatinski derbi na Gripama.

Raspored 19. kola HT Premijer lige:


KK CIBONA –  GKK ŠIBENIK odigrat će se u petak 16. ožujka 2018. u Zagrebu, u Košarkaškom centru "Dražen Petrović", Savska 30, s početkom u 20:00 sati. Prijenos na TV Arena Sportu

Prvi sudac: Siniša HERCEG iz Zaboka  

Sudac: Jelena TOMIĆ iz Zagreba  

Sudac: Hrvoje JURKOVIĆ iz Zagreba  

Opunomoćenik: Damir BRNETIĆ iz Zagreba  

 

 KK HERMES ANALITICA –  KK RIBOLA KAŠTELA odigrat će se u subotu 17. ožujka 2018. u Zagrebu, u Košarkaškom centru "Dražen Petrović", Savska 30, s početkom u 18:00 sati  

Prvi sudac: Martin VULIĆ iz Zadra  

Sudac: Josip JURČEVIĆ iz Splita  

Sudac: Hrvoje PENCINGER iz Slavonskog Broda  

Opunomoćenik: Lea ERAK iz Zagreba  

Kontrolor: Saša ŠARAC iz Osijeka  


KK ZABOK –  KK ZAGREB odigrat će se u subotu 17. ožujka 2018. u Zaboku, u Gradskoj sportskoj dvorani, Prilaz Janka Tomića 2, s početkom u 19:00 sati  

Prvi sudac: Bojan KRULJAC iz Zagreba  

Sudac: Josip MIKULIĆ iz Osijeka  

Sudac: Krešimir KATIĆ iz Slavonskog Broda  

Opunomoćenik: Danijel PERČIĆ iz Čakovca


 KK SPLIT –  KK ZADAR odigrat će se u nedjelju  18. ožujka 2018. u Splitu, u Košarkaškoj dvorani "Split", Ulica slobode 16 b, s početkom u 17:05 sati. Prijenos na HRT 2

Prvi sudac: Luka KARDUM iz Zagreba  

Sudac: Nikola PERLIĆ iz Velike Gorice  

Sudac: Antun Toni REIĆ iz Zagreba  

Opunomoćenik: Damir  BASARIĆ iz Splita  

     

KK JAZINE ARBANASI –  KK ALKAR odigrat će se u nedjelju 18. ožujka 2018. u Zadru, u dvorani "Krešimir Ćosić", Splitska 3, s početkom u 19:00 sati  

Prvi sudac: Tomislav VOVK iz Slavonskog Broda  

Sudac: Alfred JOVOVIĆ iz Zagreba  

Sudac: Domagoj MARUNICA iz Zagreba  

Opunomoćenik: Alan GRBIĆ iz Zadra  

Kontrolor: Milan ČANKOVIĆ iz Zadra  

 

KK ŠKRLJEVO –  KK CEDEVITA odigrat će se u srijedu 21. ožujka 2018. u Čavlima, u dvorani "Mavrinci", s početkom u 18:00 sati  

Prvi sudac: Srđan DOŽAI iz Zagreba

Sudac: Živko MIRILOVIĆ iz Karlovca  

Sudac: Matija GLAVURDIĆ iz Zagreba  

Opunomoćenik: Valter SIROTIĆ iz Pazina  

Kontrolor: Zoran PJEVALICA iz Rijeke  

 

KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK - SLOBODAN