Razigrani Agrodalm pregazio Podravac

Gosti iz Virja već su nakon prve četvrtine bili u velikom minusu.

Košarkaši Agrodalma opravdali su ulogu favorita protiv Podravca koji je odigrao jednu od najlošijih utakmica u sezoni. Domaćini su slavili s 112:64, a imali su čak sedam dvoznamenkastih igrača.

Agrodalm-Podravac 112:64 (31:10, 18:23, 32:18, 31:13)

Kompletna statistika utakmice

Košarkaši Agrodalma već su u prvoj četvrtini pokazali gostima iz Virja da će ovo biti teška utakmica za njih. Domaćini su već nakon prvih deset minuta vodili 31:10, a najvišu prednost u prvom poluvremenu imali su kod vodstva 34:10 u drugoj četvrtini. Razbudili su se tada gosti koji rade seriju 18:7 na krilima Stefana Zadraveca te prilaze na 41:28. Na poluvrijeme se otišlo s 16 poena prednosti Agrodalma što je ostavljalo tračak nade gostima iz Virja za drugo poluvrijeme.

Vrlo brzo u trećoj četvrtini domaćini odlaze na više od plus 20, a do kraja perioda prednost povisuju na 30 poena prednosti. Priliku su u posljednjoj četvrtini dobili igrači s klupe, a i tu su domaćini bili uvjerljivi jer su i posljednju dionicu dobili s 18 poena prednosti za konačnih plus 48 što je ujedno bila i najviša prednost na susretu.

Damir Mijić bio je najbolji kod Agrodalma s 21 poenom i 6 skokova dok je Dorian Ribarić ubacio 16 uz čak 14 asistencija i 7 skokova uz valorizaciju 35. Kod gostiju je Stefan Zadravec bio jedini na razini s 24 poena, 7 asistencija i 4 skoka dok je jedini dvocifreni uz njega bio Nikola Šestak s 10 poena i 4 skoka.