Repeša torpedirao Krstića i zasjeo na vrh tablice

What happens in Praha, stays in Praha.

Košarkaši Vrijednosnica Osijek poraženi su u četvrtoj utakmici Alpe Adria Cupa na gostovanju u Pragu od USK Praha rezultatom 78-67.

U dosta izjednačenoj igri pod oba koša domaći košarkaši uspjeli su održavati rezultat i na poluvrijeme odlaze s osam poena viška (37-29).

U nastavku su 'Brokeri' puno bolji i tricom Ozrena Pavlovića dvije minute prije kraja treće četvrtine poravnavaju rezultat na 49-49 te dovode utakmicu u neizvjesnost.

Ipak domaćini uzvraćaju istom mjerom i trećinu završavaju s 54-51. U posljednjoj dionici USK Praha ne dozvoljava osječkim košarkašima da odu kući s novom pobjedom i utakmica završava 78-67.

Najbolji strijelci domaće ekipe bili su Rashad Whack sa 17 i Ondrej Sehnal s 14 poena, a kod gostiju Abu Abdul-Malik s 15 i Pavlović s 14 poena.

Brokeri već u petak, 16. studenog gostuju u Zagrebu kod Cibone u 7. kolu HT Premier lige.

USK Praha - KK Vrijednosnice Osijek 78:67 (20-16, 17-13, 17-22, 24-16).

USK Praha: Appleby 8, Bohm, Sehnal 14, Fait 8, Mares 12, Krivanek 2, Machas, Sterba 3, Petruzela, Whack 17, Vukosavljević 6, Tuma 8.

KK Vrijednosnice Osijek: Pavlović 14, Ihring 9, Mandić, Boras 2, Perić 4, Abdul-Malik 15, Šango 2, Darling 5, Vrkić 8, Gospić 8.