Ribola i Puntamika zajedno zabili manje od 100 poena, Ante Delaš sam 20

Autor: KK Ribola Kaštela Photo: KK Ribola Kaštela

Tvrdo!

I treći pripremni susret pred novu sezonu seniori ‘Ribole Kaštela’ odigrali su protiv premijerligaške momčadi. Nakon ‘Alkara’ i ‘Šibenke’, u dvorani na ‘Sokolani’  gostovala je zadarska momčad ‘Sonik Puntamika’.

Tvrda utakmica obostrano neefikasnih napada završila je posljednjih godina rijetko viđenim košarkaškim rezultatom, a iako je susret odigran u ‘punom radnom vremenu’ od 40 minuta čiste igre, obje momčadi zajedno su ubacile ispod 100 poena. Zadnjim zvukom sirene semafor je pokazivao pobjedu gostiju – 46:49.

17 poena bilo je najviše što je neka od suprotstavljenih strana ubacila u jednoj od četvrtina, a do dvocifrenog broja poena uspjela su se ‘dovući’ trojica igrača – Vučić (11p) i Prskalo (10p) kod pobjedničke momčadi te Ante Delaš, član ‘Ribole Kaštela’, uvjerljivo najefikasniji igrač utakmice sa 20 koševa.

RIBOLA KAŠTELA – SONIK PUNTAMIKA 46:49

(11:9, 14:17, 10:12, 11:11)