Ribola u neobičnoj utakmici bolja od Podstrane

Autor: KK Ribola Kaštela Photo: KK Ribola Kaštela

Domaćini su imali plus 23, a završilo je 81-77.

Još jednu pripremnu utakmicu pred nadolazeću sezonu odigrali su seniori Ribole Kaštela i Podstrane. Nakon neriješenih 74:74 u prvom dvoboju, ovaj put je nadmetanje dvaju prvoligaša završilo pobjedom izabranika Damira Rančića rezultatom 81:77.

Nakon što se u posljednju četvrtinu ušlo s prednošću domaćih od 23 (70:47) poena razlike, priliku za dodatno dokazivanje, ali i za očuvanje Riboline visoke prednosti dobio je najmlađi dio kaštelanske momčadi.

Naime, prednost su u završnih 10 minuta većinom uspjeli sačuvati juniori i kadeti koji su uskočili u sastav umjesto velikog broja izostalih prvotimaca zbog ozljeda.

Za razliku od prvog susreta, za domaću momčad su od stalnih prvotimaca večeras nastupili Ante Delaš, Mateo Kedžo i Antonio Klepo, dok su u gostujućoj ovaj put bili i nekadašnji članovi Ribole, Dino Šipić i Luka Odak.