Rimac nakon katastrofe: Idemo dalje/Ljubičić: Naše sramotno izdanje

Autor: BB.hr Photo: Marin Sušić

Nije lako

Nakon teškog poraza od Cedevite Junior (76:108), trener KK Splita Slaven Rimac se opet dotaknuo rrasporeda utakmica.

'Pobjednik je praktički odlučen u prvoj četvrtini, gdje se vidjelo da Cedevita ima izuzetan dan što se tiče šuta. Mogu ja sad naći puno zamjerki igračima, ali s obzirom da je raspored takav kakav je, prevelik je tempo, ti malo slabiji, protivnik jako dobar, nije prvi put da iz tog teškog ritma uđemo u probleme, nekad se uspijemo spasiti, danas nismo. Čestitam igračima Cedevite Junior, bili su bolji. Mi već u nedjelju igramo iduću utakmicu, idemo dalje', rekao je trener Splita.

'Čestitke Cedeviti Junior na pobjedi. Potpuno su nas razbili, sramotno izdanje od nas, ne bježim od toga. Ne preostaje nam ništa drugo nego zatvoriti se u dvoranu, izanalizirati gluposti koje smo radili četrdeset minuta u ovoj utakmici. Nismo imali niti jedan dobar period. Oni su sve pogodili. Nisu nas ni s čim iznenadili, sve smo znali, jednostavno sramotno izdanje naše ekipe' bio je iskren centar Žutih Krešimir Ljubičić