Rudešu derbi u Sutinskim vrelima

Tricama do slavlja.

U derbiju 14.kola Prve muške lige Rudeš je u Sutinskim vrelima svladao Agrodalm 92:87.

Rudeš je u završnici treće četvrtine imao 11 poena viška (66:55) nakon što su tri trice ubacili Galić, Zebić i Ljubičić. Vodila je momčad Milana Ličine i 71:60, a Agrodalm je u utakmicu vratio Damir Mijić. Na ulasku u posljednje četiri minute Ante Žužul ubacuje za smanjenje 84:82, a domaćinima plus četiri donosi Marko Jurič. Nakon poena Mijića i Cvitkovića samo jedno bacanje ubacuje Mijić za prednost Rudeša 88:85. U završnici Jurič je bio precizan s linije slobodnih bacanja za nastavak pobjedničkog niza Rudeša koji je uz Goricu jedina neporažena momčad na domaćem parketu.

Za Rudeš koji je trice šutirao 11/23 Luka Ljubičić i Mario Galić su ubacili po 17 poena, Jurič 16, a Ivan Zebić 14. Kod Agrodalma Mijić je ubacio 24, a Dorian Ribarić 15 poena.