Sedmi poraz Osijeka u ABA 2 ligi, protiv favoriziranog Borca Brokeri su odigrali dobru utakmicu

Još se čeka prva pobjeda

Sinoć su Vrijednosnice izgubile utakmicu ABA 2 lige od Borca iz Banja Luke 89:78.

Iako je ekipa Borca na kraju prve četvrtine imala vodstvo od 10 poena (30:20) Vrijednosnice su pružale dobar otpor kroz cijelu utakmicu te nisu dopuštale da protivnička ekipa napravi veću prednost. U 15. minuti košem Špehara Vrijednosnice su se približile na minimalan zaostatak za 33:32, nakon toga je uslijedila serija Borca 10:0, a Vrijednosnice do poluvremena smanjuju na 45:40.

U trećoj četvrtini Brokeri su se nekoliko puta približili Borcu no kvalitetnija i iskusnija ekipa Borca pobjeđuje sa 89:78. Za ekipu Borca najviše koševa zabili su Knežević 20 i Baldwin 19, a za Vrijednosnice Osijek Lisica 15 te Makoi 13.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u Osijeku u nedjelju, 19.12.2021. s početkom u 19:00h protiv Cedevite Junior.

KK Borac Banja Luka - KK Vrijednosnice Osijek 89:78 (30:20, 15:20, 19:16, 25:22)

Borac: Gavrić 2, Cunnigham 8, Pažin 8, Dragojević 2, Baldwin 19, Knežević 20, Kondić, Šešlija 16, Kenić 10, Bošković 4, Janković, Reljić

Vrijednosnice: Makoi 13, Lisica 15, Dugandžić 7, Grušanović 8, Tomljenović, Špehar 6, Porobić 7, Kuany, Bošnjak 9, Simanić 4, Topolović 9