Sesarova Gorica sve bliža poziciji broj 4

Autor: Ferata.hr

Novi uvjerljiv poraz Alkar je upisao u Velikoj Gorici. Sve je bilo jasno već nakon nekoliko minuta igre u kojima je domaća momčad pokazala da je u ovom trenutku puno bolja momčad…

Početno vodstvo Alkara od 4-0 nije dugo potrajalo, brzo se Gorica uozbiljila i lakoćom preokrenula te do prvog mini predaha stigla zabiti 32 koša te tako ostaviti svoje suparnike na dvoznamenkastom zaostatku, javlja portal Ferata.hr.

Veliki napadački potencijal Gorice vidio se i kroz drugu četvrtinu, Alkar jednostavno nije imao odgovora i do odmora je primio čak 58 koševa, naspram 37 postignutih, što će dovoljno reći kakav je bio odmor snaga na parketu.

U nastavku ista slika. Gorica dominantna, Alkar je spašavao čast te nastojao izbjeći kakvu veću blamažu, iako niti konačnih minus 25 baš ne izgleda povoljno, a još manje ohrabrujuće pred završne ligaške obveze.

Alkara u sljedećem kolu očekuje domaćinstvo Ciboni, nakon čega će u goste Vrijednosnicama te na kraju u posljednjem kolu domaći ogled sa Splitom. Jedina dobra vijest za Sinjane je poraz Hermes Analitice od Zadra, što je Alkara i dalje ostavilo u boljoj poziciji.

Gorica – Alkar 104:79 (32:21, 26:16, 27:21, 19:21)