Šibenčani na krilima Paića i Junakovića do trećeg mjesta u Dubravi

Domaćin je dao sve od sebe, ali razlika u kvaliteti je još uvijek prevelika.

Utakmica za treće mjesto Dubrava Cupa je protekla bez većih iznenađenja. Domaća momčad je u polufinalu doživjela težak poraz od Cibone, pa je u susretu za treće mjesto pokušala izvući dobar rezultat. Šibenčani su, pak, ovoj utakmici pristupili prilično ozbiljno, pa su maksimalnim angažmanom u prvih deset minuta praktički riješili pitanje pobjednika. Naime, na isteku prve četvrtine je na semaforu svijetlilo visokih 21 razlike za goste (15-36), koji su u nastavku podigli nogu s gasa i održavali odstojanje do kraja. Nevjerojatnu partiju pružio je Pavao Paić, koji je upisao 35 poena na svom kontu! Martin Junaković je odigrao na standardno visokoj razini s 26 poena, dok je u redovima Dubrave najistaknutiji bio Kristijan Šutalo s 19 poena. Konačnih 82-104 može zadovoljiti šibenskog stratega Mira Jurića, a druga, treća i četvrta četvrtina daju razloga za optimizam mladoj momčadi Darka Krunića.

DUBRAVA – ŠIBENIK  82:104  (15:36, 14:15, 26:28, 27:25)

Dubrava: Čubrić 2, Vujić 8, Filić, Mikulić 2, Kos 9, Rezo 11, Majić 4, Šimović 14, Šutalo 19, Smolić 13, Šafta, Krajačić. Trener: D.Krunić

Šibenik: Junaković 26, Šarić 11, Nakić 5, Klepo 8, Gulin 2, Bašić 9, Rajčić 2, Jelić 6, Španja, Paić 35, Vlaić. Trener: M.Jurić