Šibenka bolja od Škrljeva: Vratio se Topolović, zaigrao Foreman

Autor: Šibenka Photo: Milan Balaban/GKK Šibenka

FAVBET Premijer liga

Šibenka je upisala drugu pobjedu u 6. kolu FAVBET Premijer lige na svom Baldekinu pobijedivši ekipu DepoLink Škrljeva rezultatom 94:74.

U redove Šibenke svoju premijeru imala su čak dvojica igrača. Makale Foreman koji je došao prije svega tri dana i Đorđe Topolović koji je prvi put zaigrao nakon ozljede s početka sezone.

Početak utakmice nije bio obećavajući za momčad Damira Milačića. Prva četvrtina završila je u korist gostujuće ekipe 18:23, ali u drugoj četvrtini Šibenka je odlično odigrala pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 48:42 za Šibenku.

Nakon odmora ponovno je uslijedio mali pad kod domaćina te se u zadnju četvrtinu ušlo s rezultatom 69:61. Do kraja utakmice narančasti su energetski nadigrali momčad Škrljeva i slavili s 20 poena razlike pred svojim navijačima koji su ih bodrili od početka do kraja utakmice.