Šibenka ne posustaje, Pavao Paić Zaboku zabio 33 poena

Autor: Šibenski portal Patrik Patafta Photo: Mladen Ban/KK Zabok

Bez Howarda, koji još nije zaliječio ozljedu.

Šibenka ne posustaje. Novu prvenstvenu, ukupno 11. pobjedu, upisala je na neugodnom gostovanju kod Zaboka, narančasti su slavili sa 88:74, bez Howarda, koji još nije zaliječio ozljedu, piše Šibenski portal

Nakon prvih deset minuta Milačićev sastav imao je pet poena prednosti, na poluvremenu osam, a u tom prvom dijelu briljirao je Pavao Paić. Kapetan je zabio 21 koš u prvom dijelu. U nastavku su gosti u par navrata otišli na dvoznamenkastu prednost, najvećih +15 imali su četiri minute prije isteka treće dionice, da bi dvije minute prije kraja poveli i sa 17 poena prednosti.

Paić je na koncu susret završio sa 33 ubačena poena, Jambrović je dodao 16, Brocić 12, Skorić 11, a Pleadin 10 koševa. Kod domaćina Perović je zabio 20 poena. U sljedećem kolu Šibenka će na Baldekinu ugostiti Alkar.