Šibenka pobjednik, Vladović MVP, Vuko najbolji strijelac...

Bez četiri važna igrača Šibenka osvojila Dubrava kup.

Slavljem Šibenke u Dubravi je završeno tradicionalno izdanje ”Dubrava kupa”. Šibenčani su u finalu slavili protiv domaćina Dubrave Furnir 100:92 u susretu u kojem su vodili gotovo cijelim tijekom.

Oslabljeni neigranjem Nakića, Šarića, Paića i Primorca turnir je iznijela petorka Vladović, Bašić, Gulin, Mileković i Vuko, a pomoć su imali u mladim snagama Ivišiću i Pleadinu. Tonko Vuko je najbolji strijelac, a Jakov Vladović najkorisniji igrač koji je nakon finala kazao:

-  ”Od početka priprema nas prate problemi s ozljedama i nikako se nemožemo ekipirati na treninzima, a kamoli igrati utakmice. Došli smo ovdje odigrati i dati sve od sebe i na kraju smo uspijeli. Mislim da smo odigrali solidne dvije utakmice izuzev prvog poluvremena protiv Bosca koje je bilo loše. Na kraju smo uspijeli to sve iznijeti i svaka čast svima, a pogotovo mladim igračima koji su imali dobre role”.

DUBRAVA FURNIR – ŠIBENKA 92:100  (20:25, 23:20, 30:32, 19:23)

SD Dubrava. Gledatelja 150.
Suci: Kruljac, Reić, Muhvić

DUBRAVA FURNIR: Gulam, Vujić 6, Perić 9, Kos, Hortman 13, Proleta 3, Majić 5, Šarac 23, Šutalo 7, Smolić 19, Cvitanović 5, Jelenek 2. Trener: D.Krunić
ŠIBENKA: Vladović 24, Živković, Vuko 24, Gulin 8, Bašić 15, Pleadin 3,T.Ivišić 6, Mileković 20, Vlaić. Trener: M.Jurić

U utakmici za treće mjesto Rudeš je vodio gotovo cijelo prvo poluvrijeme, a Bosco je u završnici i tricom Luke Kature na poluvremenu stigao do izjednačenja. Pobjednik je odlučen u samoj završnici kada je Rudeš tricama Juriča i Galića stigao do prednosti i konačne pobjede.

RUDEŠ – BOSCO  94:85  (26:17, 22:31, 23:21, 23:16)