Hrvatska
Podravac na vrhu bez poraza

Podravac na vrhu bez poraza

Autor: Basketball.hr Photo: KK Podravac Virje

Rezultati i strijelci 8. kola.

REZULTATI 8.KOLO

 


KK “LABRADA 1970-ŽURKO” Trakošćan – KK”VINDIJA” Varaždin

79 : 71 (13:12,37:17,12:20,17:22)


Datum: 08.12.2018.

PRVI SUDAC:

KRUNOSLAV PERČIĆ (Mihovljan)

SUDAC:

LUKA POMPER (Križevci)

SUDAC:

VITO TOTIĆ (Čakovec)

­­­­­ OPUNOMOĆENIK:

ŽELJKO KANTAR (Križevci)

KK ABRADA 1970-ŽURKO:

Brlić G. (cap) 12 (1x3), Špehar A. 17, Vuchetich N. 2, Vujatović L. 16, Juroš F. 3 (1x3), Špiček L. 10 (1x3), Grbavac D. 0, Cota K. 19 (5x3), Ošlaj M. , Vučković D. 0,    
TRENERICA: Nevenka Mravlinčić

KK VINDIJA:

Jakšić I. 13 (2x3), Labaš I. 2, Pizek H. 17 (3x3), Bađun M. (cap) 17 (1x3), Grđan V. 2, Kuparić K. 18, Cesarec M. -, Kraljević S. -, Fumić P. 2, Mak P. -,  
TRENER: Dražen Cesar
 KK “IVANČICA” Ivanec – KK “MEĐIMURJE” Čakovec

66 : 85 (10:24,16:22,17:21,23:18)


Datum: 08.12.2018.

PRVI SUDAC:

MARIN KUMRIĆ (Varaždin)

SUDAC:

VELIMIR HIRŠ (Varaždin)

SUDAC:

MATKO NAKIĆ (Varaždin)

OPUNOMOĆENIK:

DRAŽEN MALOGORSKI (Varaždin)

KK Ivančica:

Putar L.  15 (1x3), Smontara Kr. 12 (1x3), Zidar K. 0, Morović E. (cap) 0, Saymeldahr R. 0, Bigec J. 25 (2x3), Ostoić E. 1, Kos M. 4, Kukec M. 0, Smontara Ka. 9, Kušinec N. 0,      
TRENER: Zlatko Manjerović

KK Međimurje:

Kranjčec M. 19 (5x3), Horvat S. 17, Juras S. 9 (1x3), Drk I. 6 (2x3), Kuzmić  D. 10, Kranjčec S. 8, Krajačić D. 12 (2x3), Novak M. (cap) 0, Ostoja D. 2, Pintarić 2,    
TRENER: Matija Novak
38. KK “RADNIK” Križevci – KK “VIROVITICA” Virovitica

96 : 78 (33:21,20:18,19:20,24:19)


Datum: 09.12.2018.

PRVI SUDAC:

MARKO MILOKOVIĆ (Varaždin)

SUDAC:

FILIP MARKUŠIĆ (Varaždin)

SUDAC:

MATIJA STAMBOLIJA (Koprivnica)

OPUNOMOĆENIK:

DANIJEL KOLARIĆ (Koprivnica)

KK Radnik:

Nervo D. 40 (9x3), Kurpez M. 8 (1x3), Beljo D. 0, Martinčić I. 21, Podhraški K. 0, Jukić M. 3 (1x3), Biondić L. 3 (1x3), Troha E. 5 (1x3), Funtak I. 2, Turković F. 0, Kirin M. 14 (3x3),
TRENER: Ante Tomas

KK Virovitica:

Pavlović A. 24 (1x3), Ferenčević M. 25 (5x3), Denić T. 2, Balić A. 21 (1x3), Matković T. -, Vuković P. -, Gorički T. 2, Čerepinko R. -, Moslavac L. 2, Gverić M. 2,    
TRENER: Nenad Vajagić
39. KK “PODRAVAC” Virje – KK “KOPRIVNICA” Koprivnica

104 : 70 (21:22,33:10,20:17,30:21)


Datum: 09.12.2018.

PRVI SUDAC:

VEDRAN VEDRIŠ (Novigrad Podravski)

SUDAC:

RAJKA BAGARIĆ (Novigrad Podravski)

SUDAC:

BORNA VALPATIĆ (Kotoriba)

OPUNOMOĆENIK:

DEJAN MARĐETKO (Kotoriba)

KK Podravac:

Zadravec S. 21, Vedriš M. 17, Balatinec M. 2, Šestak N. (cap) 17 (1x3), Križić B. 9, Baruškin M. 6, Matoić T. 10, Odbašić I. 4, Maslić T. 5, Zadravec J. 10 (1x3), Cestar A. 3 (1x3),  
TRENER: Mirko Hrženjak

KK Koprivnica:

Beljan V. 7 (1x3), Mihoković R. 0, Jančijev Z. 8, Mihoković D. 4 (1x3), Buković K. 5 (1x3), Antolić G. (cap) 10 (2x3), Balaško J. 26, Stajku A. 3, Šenvald T. 5 (1x3), Benotić T. -, Kuzmić L. 2,    
TRENER: Boris Kapusta
40. KK “BJELOVAR” Bjelovar – KK “GRAFIČAR” Ludbreg

 74: 72 (14:15,13:17,24:20,23:20)


Datum: 09.12.2018.

PRVI SUDAC:

ŽARKO KOVAČEVIĆ (Čakovec)

SUDAC:

KRUNOSLAV PERČIĆ (Mihovljan)

SUDAC:

VITO TOTIĆ (Čakovec)

OPUNOMOĆENIK:

DAMIR ŠPIRANEC (Čakovec)

KK Bjelovar:

Virnjanin B. (cap) 20 (3x3), Bosanac L. 4, Geček P. 12, Lukčin M. 4, Dašek D. -,  Jug M. 9 (3x3), Lovrić P. 10 (2x3), Laić N. -, Kelava M. 15, Šormaz J. -,      
TRENER: Damir Krpan

KK Grafičar:

Nakić A. 13, Vađunec B. 4, Prprović L. (cap) 32 (1x3), Turek R. 10 (1x3), Križanić S. -, Hrelec N. -, Mikec D. 5 (4x3), Stjepić F. 4, Svaty A. 4, Kranjec F. -,    
TRENER: Danijel Papp