Škrljevo bolje od Zadra

Zadar je uvijek motiv više.

Škrljevo je u prijateljskoj utakmici nadigralo Zadar nakon produžetka 86-83. Pro poluvrijeme prošlo je u dominaciji domaćina koji su na odmor otišli s viškom od 8 poena (44-36). Zadrani se bude u trećoj četvrtini koju su dobili 23-9 i prelaze u vodstvo 57-53.

U završnih 10 minuta Škrljevo je stabiliziralo igru te se ušlo u produžetak u kojem su spretniji bili domaćini.

Škrljevo: Štemberger 14, Molnar, Williams 14, Nash 2, Furlan 8, Vranković, Boban 10, Hrnjaš, Perković 8, Konjević 16, Radunić 3, Stipčić 11.

Zadar: Bašić 6, Vladović 6, Ivanov 13, Knowles 13, Jelenković 1, Taphorn 6, Brzoja 9, Vuković 3, Krajina 6, Špralja 6, Kraljević 15.

Košarkaši Zadra nakon utakmice su produžili za Ljubljanu gdje će večeras odigrati pripremnu utakmicu s prvakom Slovenije Petrol Olimpijom, a u petak i subotu nastupaju na turniru u Jesolu gdje će im prvi protivnik biti prvak Italija Venecija. .