Škrljevo preko Šibenke zaplovilo do luke spasa, treći poraz Šibenčana u posljednje četiri utakmice

Autor: Šibenski portal Patrik Patafta Photo: KK Depolink Škrljevo

Peta pobjeda Škrljeva, sedmi poraz Šibenke

Šibenka je upisala novi poraz u Premijer ligi, treći u posljednje četiri utakmice.

Škrljevo je na domaćem terenu slavilo sa 78:70 i upisalo važne bodove u borbi za ostanak, dok su Narančasti već ranije osigurali Ligu za prvaka. Trenutno su na omjeru 13-7, piše Šibenski portal

Šibenka, koja je i ovu utakmicu odigrala bez Paića i Pleadina, nakon prvog je poluvremena zaostajala pet poena, da bi nakon polovice igre u trećoj četvrtini utakmica bila u egalu (50:50).

Uslijedila je 12:2 serija domaćina za +10, pa iako se Milačićeva momčad tri i pol minute prije kraja utakmice primakla na samo četiri poena minusa (72:68), do preokreta nije došlo i bodovi su ostali na Kvarneru. Kod narančasti Kakar je ubacio 18 poena, Skorić 14, Klarin 12, Brocić, a Jambrović deset poena. Kod Škrljeva Thornton je zabio 21, Barišić 17 koševa.