Slavlje Gorice na gostovanju kod Rogaške

Pripremna utakmica.

Košarkaši Gorice nastavljaju s pripremnim utakmicama. Nakon što su bili bolji od Bosca, a zatim tijesno izgubili od Cibone na red je došao i treći protivnik. Bikovi su gostovali Sloveniji, točnije u Rogaškoj Slatini kod ABA 2 ligaša – ekipe KK Rogaške.

Domaćin je nešto bolje ušao u susret i prvu četvrtinu zaključio u svoju korist (21-19). Ključna je, međutim, bila druga dionica u kojoj se Sesarov stroj razigrao i došao do dvoznamenkaste prednosti, a na veliki odmor se otišlo rezultatom 36:43 za Goricu.

U nastavku je domaćin pritiskao, ali Goričani su izdržali sve nalete i riješili utakmicu u svoju korist rezultatom 73:79.

Igra Gorice sve je fluidnija, linije su sve povezanije, a novi igrači polako ulaze u prepoznatljiv Sesarov sustav. Do početka prvenstva Bikovi će odigrati još nekoliko trening utakmica  kojima će upotpuniti naporne pripreme kako bi što spremniji dočekali novu sezonu HT Premijer lige.