Hrvatska
Sve na jednom mjestu: Raspored utakmica Premijer, Prve muške i Prve ženske lige

Sve na jednom mjestu: Raspored utakmica Premijer, Prve muške i Prve ženske lige

Autor: Hrvatski košarkaški savez Photo: Basketball.hr (Šime Zelić)

Plus info o Tv prijenosima...

HT Premijer liga – 16. kolo

KK Vrijednosnice Osijek – KK Dubrava Furnir odigrat će se u nedjelju 19. siječnja 2020. u Osijeku, u maloj dvorani Gradskog vrta, Kneza Trpimira 23, s početkom u 17:00 sati. ⇒ HKS TV

KK Zadar – KK Split odigrat će se u petak 17. siječnja 2020. u Zadru, u dvorani “Krešimir Ćosić”, Splitska 8, s početkom u 18:00 sati.  ⇒ Arena Sport

KK Cibona – KK Alkar odigrat će se u subotu 18. siječnja 2020. u Zagrebu, u Košarkaškom centru “Dražen Petrović”, Savska 30, s početkom u 18:00 sati.   ⇒ HKS TV

KK Adria Oil Škrljevo – GKK Šibenka odigrat će se u subotu 18. siječnja 2020. u Čavlima, u dvorani “Mavrinci”, s početkom u 19:00 sati.  ⇒ HKS TV

KK Zabok – KK Hermes Analitica odigrat će se u subotu 18. siječnja 2020. u Zaboku, u Gradskoj sportskoj dvorani, Prilaz Janka Tomića 2, s početkom u 19:00 sati.  ⇒ HKS TV    

KK Gorica – KK Sonik Puntamika odigrat će se u subotu 18. siječnja 2020. u Velikoj Gorici, u Gradskoj sportskoj dvorani Velika Gorica, Rakarska ulica 19, s početkom u 18:00 sati.  ⇒ HKS TV 

 

Prva ženska liga – 10. kolo

KK FSV – ŽKK Split će se odigrati u subotu 18. siječnja 2020. u Rijeci, u SD “Dinka Lukarića” na Kozali, s početkom u 19:00 sati

ŽKK Brionka  Pula – ŽKK Šibenik će se odigrati u nedjelju 19. siječnja 2020. u Puli, u Domu Sportova “Mate Parlov”, Galijotska ulica, s početkom u 16:00 sati

ŽKK Zagreb – ŽKK Ragusa će se odigrati u nedjelju 19. siječnja 2020. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, s početkom u 18:15 sati

ŽKK  Medveščak – ŽKK Zadar će se odigrati u subotu 18. siječnja 2020. u Zagrebu, u ŠŠD “Peščenica”, Ulica Grada Gospića 1, s početkom u 17:30 sati

ŽKK Trešnjevka 2009 – ŽKK Plamen Požega će se odigrati u subotu 18. siječnja 2020. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, s početkom u 19:30 sati

 

Prva muška liga – 12. kolo

KK Ribola Kaštela – KK Dubrovnik odigrat će se u subotu 18. siječnja 2020. u Kaštel Sućurcu, u Sportskoj dvorani “Sokolana”, Braće Radić 1 b, s početkom u 17:00 sati.  

KK Rudeš – AKK Universitas odigrat će se u nedjelju 19. siječnja 2020 u Zagrebu, u ŠD “Sutinska Vrela”, Podsusedski trg 14 b, s početkom u 18:00 sati.         

KK Omiš Čagalj Tours – KK Samobor odigrat će se u subotu 18. siječnja 2020. u Omišu, u Gradskoj sportskoj dvorani Ribnjak, Četvrt Omiške bojne 1, s početkom u 19:00 sati.      

KK Jazine Arbanasi – KK Bosco odigrat će se u subotu 18. siječnja 2020. u Zadru, u dvorani “Jazine”, Obala kralja Tomislava 2, s početkom u 18:00 sati.

KK Sesvete – KK Pula 1981 odigrat će se u subotu 18. siječnja 2020. u Sesvetama, u Dvorani SŠ Jelkovec, Ulica Vladimira Stahuljaka 1, s početkom u 18:30 sati.  

KK Zapruđe – KK Cedevita Junior odigrat će se u nedjelju 19. siječnja 2020. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, s početkom u 15:45 sati.