Težak poraz Osijeka u ABA 2 ligi, Helios Sunse je predvodio raspoloženi Lovro Buljević

Autor: KK Vrijednosnice Osijek Photo: ABA league j.t.d./Dragana Stjepanović

Vrijednosnice su odigrale 3.kolo NLB ABA lige 2 u kojem su izgubile od ekipe Helios Suns.

KK Vrijednosnice Osijek - KK Helios Suns 72:107 (16:23, 24:30, 16:37, 16:17)

Vrijednosnice: Bradford 14, Vranješ 8, Dmitrović 3, Tomljenović 11, Budimir 15, Šiško 7, Bošnjak 1, Perković, Sudžum 13, Pavić.

Helios: Luke 16, Ferme 12, Babič 2, Zemljić 8, Mirtič 10, Buljević 21, Zulić, Oman 4, Tunstall 9, Bačvić 6, Mahkovic 15, Sirc 4.

Ekipa Helios Suns dominirala je tijekom cijele utakmice. Nakon prvih 10 minuta rezultat je bio 16:23, u drugoj četvrtini Vrijednosnice su smanjile na -2 za 21:23, no nakon toga gostujuća ekipa se odvojila. Helios je igrao sa puno više energije i do kraja samo povećavao prednost što Vrijednosnice nisu mogle pratiti, gostujuća ekipa zasluženo pobjeđuje sa 72:107.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u petak, 25.11. u 18:00h protiv Pelister-Bitole. Utakmica se igra u sklopu NLB ABA lige 2 uz direktan prijenos na Arena Sport TV.