Treća pobjeda Nazorovog Kvarnera, Čakarun zabio 23 uz 14 skokova

Autor: KK Kvarner 2010 Photo: KK Kvarner 2010

Zabok je slomljen u zadnjoj četvrtini.

U utakmici 4.kola FAVBET Premijer lige momčad Kvarner 2010 je ostvario je treću uzastopnu pobjedu. Riječani su bili bolji od Zaboka 90:73.

Tijekom prve četvrtine odlični Cvitanović i Cinac uspješnim potezima u napadu uspjeli su ostvariti pozitivan rezultat za svoju momčad 19-23.

Tijekom druge četvrtine vrlo dobrom timskom obranom ekipa Kvarnera uspjela je preokrenuti rezultat i prvi dio utakmice riješiti u svoju korist rezultatom 48-38.Najefikasniji su bili Marinelli i Miličević.

Treća četvrtina protekla je u izjednačenoj igri da bi početkom četvrtog dijela predvođena Čakarunom ekipa Kvarnera otišla na 13 poena plusa. Međutim uporni igrači Zaboka vrlo dobrom igrom Lužaića i Sikirića uspijevaju smanjiti rezultat na minimalnu razliku.

Sjajnom igrom cijele momčadi Kvarner 2010 uz nekoliko zaista atraktivnih zakucavanja i šutova za tri poena domaćin odlazi na visokih 17 razlike i time zaključuju utakmicu.

Kod domaćih najbolji je bio Marijan Čakarun (23 poena, 14 skokova), a kod gostiju Antonio Sikirić (15 poena, 10 skokova).