Nakon velike borbe i poraza
Košarkaši Studentskog centra su vrlo dugo u Jazinama izgledali kao momčad koja će kući s velikom pobjedom. Podgoričani nisu izdržali do kraja, Zadar je slavio 69:62. Nakon utakmice trener gostiju Petar Mijović je rekao:
"Vrlo tvrda utakmica kao i uvijek protiv Zadra, s obzirom na selekciju i način igre ovdje je uvijek svima teško. Nije dobro da smo izgubili, ono što je košarkaški je da smo igrali u Jazinama, na mjestu gdje sve miriše na košarku. Mirisalo je i na naš trijumf jer smo u 32 minute bili bolji, izgubili smo u momentima kad smo promašili pet ili šest zicera ispod obruča, neke iz prodora, neke iz suradnje. Dopustili smo Zadru povratak, nekim šutevima poput Vladinih koje on radi cijelu karijeru.
Falilo nam je malo pameti, fokusa da bolje iskoristimo mali faul. Izgubili smo samopouzdanje kroz promašene, a iskreirane situacije. Zadar je uspio ubaciti neke teške trice i na kraju pobijedio. Ne bi bilo nezasluženo da smo dobili. I jedni i drugi smo igrali bez važnih igrača, Kapuste i Rebeca, možda je i to utjecalo na situaciju da nemamo ni mi ni oni dovoljan protok lopte. Nama postaje borba svaka naredna utakmica da ostvarimo dovoljan broj pobjeda za opstanak. Igrači su dali sve od sebe, promašili smo zicere, ali to je dio igre. Imali smo mnogo utakmica gdje smo i duže bili u kontroli, gubili na kraju i u produžecima. Idemo dalje s fokusom na prvi sljedeći korak, utakmicu sa Spartakom.