U fantastičnoj utakmici Cibona nadoknadila veliki zaostatak i nakon produžetka slavila protiv Mege

Autor: Z.D. Photo: KK Cibona - Mihal Jacic

Poletjeli mladi Cibosi.

Košarkaši Cibone su u utakmici drugog kola ABA lige u prekrasnoj košarkaškoj predstavi pobijedili mladu i poletnu momčad Mega Basketa rezultatom 89-84

Mega je dominirala većim dijelom prvog poluvremena te na odmoru imala +14. Cibona se u nastavku utakmice probudila i vratila u egal, štoviše imala i šut za pobjedu. Ipak, nakon 40 minuta rezultat je bio izjednačen te je utakmica ušla u produžetak u kojem su Roko Prkačin (trica) i Nathana Reuversa (četiri vezana poena) povukli domaćina prema pobjedi.

Reuvers je odigrao fantastičnu utakmicu. Uz 24 poena imao je 13 skokova i 4 blokade. Ništa manje impresivan nije bio Jose Vildoza (5sk,3as) s 23 poen, 5 skokova i 3 asistencije, dok je energični Amar Gegić dodao 15 poena.

Nakon dva kola regionalne lige Cibona ima dvije pobjede, a još važnije od toga je da igra modernu i dopadljivu košarku.